(Hé - Pé: 8:00 - 16:00)info@cdrmarket.hu
vissza a listához

Spectrum 80566 3D filament, S-Flex 85A, 1.75mm, 0.25kg, BLOODY RED

Spectrum 80566 3D filament, S-Flex 85A, 1.75mm, 0.25kg, BLOODY RED
A képek csak illusztrációk.
10 353 ft.
8 151.97 ft. (ÁFA nélkül)
ElértetőségKÜLSŐ RAKTÁRON
A mi kódunk: i654_TIFSCE427

Paramétereket

Termékleírás

  Rugalmasság nagyon jó ütésállósággal és hőszigeteléssel

A Spectrum S-Flex 85A egy termoplasztikus poliéter-poliuretán alapú szál. Az additív gyártás területén az S-Flex 85A anyag viszonylag könnyű és hibamentes 3D nyomtatási folyamattal jellemezhető. Egy másik előny, amely lehetővé teszi a tökéletes nyomat elkészítését, az a nyomtatott rész első rétegének nagyon jó tapadása a munkaterülethez, függetlenül attól, hogy az üvegből, acélból, műanyagból vagy más anyagból készült.

Az alacsony feldolgozási zsugorodás és a magas rugalmasság jelentősen csökkentik az ún. a gyártott alkatrészek széleinek hullámossága. A 85A jelölés a szál nevében az anyag keménységére utal a Shore-skálán, és a Spectrum S-Flex 85A-t a kemény elasztomerek kategóriájába sorolja. Ez a tulajdonság a 3D nyomtatási folyamat szempontjából csökkenti a filament deformációjának kockázatát az anyagot a nyomtatófejhez vezető betápláló rendszerben. Ez lehetővé teszi a kissé gyorsabb nyomtatást más, rugalmasabb elasztomerekhez képest.

A Spectrum S-Flex 85A-ból készült alkatrészeket a hidrolízissel szembeni nagyon magas ellenállás (a víz jelenléte által okozott lebomlás egy fajtája), a jó újrahasznosíthatóság és a dinamikus erőkkel szembeni nagyon jó ellenállás jellemzi. Ezeknek a tulajdonságoknak köszönhetően lehetőség van 3D alkatrészek nyomtatására, amelyek védik az ütközésnek kitett felületeket (lökhárítók, éles szélek védői), magas kémiai ellenállású tömítő- és védőelemeket, valamint hőszigetelőket.
 
 
Főbb jellemzők:
 
- magas hidrolízisállóság
- akár 650%-os nyúlás szakadáskor
- Shore-A keménység 85
- magas szakító- és szakadásállóság
- alacsony zsugorodás
- ellenállás számos általános ipari olajjal és vegyszerrel szemben
- csökkentett láncszám a nyomtató tétlensége esetén
 
 
Alkalmazások:
 
- magas vegyi ellenállású tömítések gyártása
- olyan tárgyak gyártása, amelyek energiaelnyelőként használhatók
- funkcionális alkatrészek
- mindenféle ütköző, rezgéscsillapító
- védőtokok
- bepattintható alkatrészek
- hüvelyek
- zsanérok
- ütközők és rugalmas távtartók
- megnövelt merevségű tömítő alkatrészek
- rugós csillapító elemek gépgyártásban és modellezésben való használatra
- nagy szilárdságú rugalmas szalagok
- burkolatok és tokok különféle eszközökhöz
 
 
Szál specifikációk:
 
- szál átmérő: 1,75mm/2,85mm
- extrudálási hőmérséklet: 200-230°C
- alap hőmérséklet: 50-70°C
- nyomtatási sebesség: 20-70mm/s